Hotelový komplex – Hotel Bystré***

Ubytování, Hotely
Administrátor

Další články autora
Článek by přidán 20. 03. 2013
Má již 3470 přečtení
130


Hotelový komplex – Hotel Bystré***

Hotelový komplex – Hotel Bystré*** prošel v nedávných letech rozsáhlou rekonstrukcí a v současné době Vám nabízí příjemné a komfortní ubytování. Budova hotelu, která je kulturní památkou, má příjemnou polohu v klidové zóně malebného městečka Bystré, nedaleko historického města Polička. Naproti hotelu je parčík se vzrostlými kaštany, malé náměstíčko a kostel s farou.

V  prostorných a pohodlných pokojích s vlastním sociálním zázemím je možnost ubytování pro všechny , kteří se rozhodli strávit svoji dovolenou nebo její část v krásné přírodě Vysočiny. Ubytování v Hotelu Bystré*** splňuje požadavky na pohodlí, komfort a přátelské prostředí.. Standardním vybavením hotelových pokojů jsou kromě vlastního WC a sprchy, také LCD televizor a wifi připojení.

Hotel je nekuřácký a je proto ideální pro relaxaci a navrácení Vašeho těla i ducha do klidu a pohody. K tomu pro Vás máme v hotelu připravené služby wellness – bazén s mořskou vodou, masáže, kosmetické služby, posilovnu aj. Také blízké okolí hotelu nabízí široké spektrum letních a zimních aktivit, kulturních akcí, aktivit pro děti, výletů apod., z nichž si můžete vybírat dle vlastních preferencí.

 
Více informací o ubytování zde: http://www.hotel-bystre.cz/
 
 
  • Hotel Grand Řevnice
  • Hotelový komplex – Hotel Bystré***
  • Apartmánový dům Tania

Přidejte komentář

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Zbývá 1000 znaků.
Toto pole nevyplňujte