Půjčovna lodí Samba a vodácká cestovka POVODA

Vodáctví
Administrátor

Další články autora
Článek by přidán 19. 05. 2013
Má již 1145 přečtení
0


 Půjčovna lodí Samba a vodácká cestovka POVODA

Specialisté na Sázavu a Otavu

Půjčovnu lodí Samba a Vodáckou cestovku Povoda provozuje parta nadšených vodáků. Rádi poradíme co a jak a vyjdeme vám vstříc. S vodáky si tykáme a staráme se o ně jako o naše nejlepší kamarády. Naším cílem je, abyste si svoji vodáckou dovolenou užili v pohodě a bez starostí. Naše služby nabízíme na řekách Sázava a Otava, ale umíme zajistit bezproblémový průběh výletu i na jiných českých řekách a v zahraničí.

 

V naší půjčovně lodí pro vás máme připraveno ozkoušené kvalitní vodácké vybavení: stabilní a pohodlné 2-místné kanoe Samba i prodloužené 3-4-místné Samby pro rodiny s dětmi. Dále rafty pro 4 až 7 osob, kajaky a neoprenové komplety. Na Sázavě půjčujeme i nafukovací dvoumístné kanoe Rio.

 

Nabízíme i pár nadstandardních služeb. Pokud nechcete cestovat "na těžko", převezeme vaše batohy do dalšího kempu, zatímco plujete po řece. Abyste mohli v kempu klidně spát, pojistíme vám zapůjčené lodě pro krádeži. Už jste byli na vodě dlouho a rádi byste si udělali výlet po pevné zemi? Není problém. Půjčíme vám crossová jízdní kola v celém Posázaví.

Pokud se raději plavíte organizovaně, můžete se zůčastnit vodácké akce s instruktorem. Vhodné nejen pro začátečníky, ale i pro vodáky, co chtějí plout v pohodě a o nic se nestarat. Průvodci znají řeku a postarají se o bezpečnost na jezech i jinde.

 

Vodácká cestovka Povoda se chystá vyplout už do své 8. vodácké sezony. Připravili jsme pro vás pár báječných zahraničních vodáckých zájezdů - do Francie, do Chorvatska, do Bosny i do tajemné Albánie. A také několik pohodových a levných vodáckých akcí na české řeky.

 

Pro školy zajišťujeme školní vodácké kurzy za zvýhodněné ceny. Rezervujte si svůj výlet na vodu se třídou co nejdříve!

 

Pro větší skupiny a firmy organizujeme vodácké akce na klíč. Pusťte práci k vodě! V kanoích nebo na raftech výborně stmelíte váš pracovní kolektiv a užijete si spoustu zábavy. Rádi pro Vás zajistíme i ubytování a stravování, dopravu autobusem na místo akce i zpět, večerní grilovačku nebo živou kapelu k tanci a zpěvu. Máme velké množství kanoí i raftů, zajistíme vodácký program i pro firmy čítající stovky zaměstnanců.

 

Díky našim loděnicím jsme minimalizovali přesuny lodí podél řeky autem. To je nejen ekologické, ale hlavně ekonomické a tak vám můžeme nabídnout nízké ceny za kvalitní služby.

Více informací naleznete na http://www.pujcovna-lodi.cz/ ahttp://www.povoda.cz/

 

Ahoj na vodě!

 

Text a foto - archív půjčovny SAMBA

  • Projížďka po řece, půjčovna Surfsport
  • Půjčovna lodí a raftů LORA
  •  Půjčovna lodí Samba a vodácká cestovka POVODA

Přidejte komentář

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Zbývá 1000 znaků.
Toto pole nevyplňujte