Apartmánový dům Tania

Ubytování
Administrátor

Další články autora
Článek by přidán
Má již 2054 přečtení
1


Apartmánový dům Tania
Máte rádi hory? Jedny z nich na Slovensku jsou Tatry. Zde se nachází region Liptov. Územně ho vymezuje Liptovská kotlina mezi Nízkými a Západními Tatrami. Na severní části Nízkých Tater se rozprostírá vesnice Závažná Poruba. Za ní se tyčí vrch Poludnica s výškou nad 1500 m. n. m. Zde na Vás čeká dobrý výhled na okolí.
 
V Závažné Porubě provozuje ubytování i apartmánový dům Tania. Výhodou je blízkost známých lyžařských středisek, jeskyní a aqua parků. Dostanete se k nim do několika minut autem, nebo i pěšky. Zdejší středisko zimních sportů má název Opalisko. Nachází se za vesnicí. K dispozici jsou i běžecké tratě.
 
Pokud hledáte dobré ubytování doporučuji apartmány Tania. Nabízejí ubytování ve dvou velkých apartmánech. Rozloha každého je kolem 90 m2. Ložnice jsou s kapacitou 2 + 2 a mají vlastní koupelny, skříně, noční stolky a také lampy. Prostorný obývací pokoj je spojený s kuchyní. Posezení u krbu zpříjemní TV. Kuchyň má standardní vybavení a jídelní kout. Oceníte podlahové elektrické topení. Stravovat se můžete také v blízké restauraci. Je vzdálená asi 0,8 km.
 
Do budoucna se připravuje sauna a vířivá vana. Venku si posedíte na slunné terase s přenosným grilem. Bezprostřední okolí tvoří travnatá plocha. Před domem je parkování. Množství turistických zajímavostí a informací naleznete na webové stránce s názvem http://www.ubytovanie-tatry.net">ubytování Slovensko.
 
Závažná Popruba má výhodu ve své poloze. Přímo za vesnicí začínají hory. Túru můžete vyzkoušet na Poludnici. Odtud můžete plánovat delší a náročnější trasy v Nízkých Tatrách. Z jiných hor jsou vhodné na túry Západní a Vysoké Tatry. Méně náročné jsou procházky v dolinách.
 
Kromě turistiky a cykloturistiky ve vesnici najdete sportoviště. Hojně využívané jsou multifunkční hřiště, dětské prolézačky. Je zde i venkovní střelnice, tenisový kurt, tělocvična, fotbalový stadion. Tahákem turistického ruchu ve vesnici je lyžařské středisko Opalisko. Poskytuje několik sjezdovek různé náročnosti, vleky a nejčastěji využívanou sedačkovou lanovku. Je tu terén na snowtubing, překážky, skoky pro snowboardisty.

 

Juraj Mikulas
Hlavna 244
Zavazna Poruba
03202
Slovensko

www.ubytovanie-tatry.net , jurajmikul@gmail.com
  • Apartmánový dům Tania
  • Hotel Grand Řevnice
  • Hotelový komplex – Hotel Bystré***

Přidejte komentář

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Zbývá 1000 znaků.
Toto pole nevyplňujte