ADVENTURE MINIGOLF HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Ostatní sporty, Golf
Administrátor

Další články autora
Článek by přidán 26. 02. 2013
Má již 2059 přečtení
147


ADVENTURE MINIGOLF HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

www.adventuregolf-hluboka.cz       stastny@good-agency.cz      723 584 866

Sportovní 1276 Hluboká nad Vltavou 373 41

 

Ve Sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou je otevřeno krásné venkovní minigolfové hřiště s 18 jamkami. Jedná se o první adventure minigolf v jižních Čechách a nachází se přímo pod hlubockým zámkem. Součástí Adventure minigolfu je ochlazovací zóna a koktejlový bar.

Zapomeňte na klasický eternitový minigolf, který znáte z kempů a koupališť. U nás vás čeká procházka krásnou zahradou plnou přírody. Dráhy jsou pokryté umělou golfovou trávou, obklopené spoustou květin, uměle vytvořených jezírek a vodopádů. Na dráhách jsou různé terénní nerovnosti, boule, překážky, palisády či písečné bunkry. Na hřišti se můžete setkat s různými druhy žabek, poslouchat jejich kuňkání nebo pozorovat zlaté rybky, a to za příjemného poslechu relaxační hudby.

Přijít zahrát si k nám může každý. Adventure minigolf je vhodný pro dospělé či seniory a zalíbení v něm jistě najdou i ti nejmenší. Hřiště je krásně osvětleno a nabízí tak neobvyklý večerní zážitek na jamkách plný dokonalé romantiky, jako stvořené k pozvání na rande.

Kromě minigolfu je vám k dispozici blízký koktejlový bar s příjemnou obsluhou a výhledem na hřiště, kde si můžete vybrat z široké škály alkoholických či nealkoholických nápojů. Pro nejmenší je zde v parných letních dnech připravena ochlazovací zóna a v okolí spousta dalších atrakcí, jako například lanové centrum, baseball, plážový volejbal nebo různé druhy nafukovacích atrakcí. Tak neváhejte a přijďte si k nám užít spoustu zábavy a zaslouženého odpočinku!

 

Text a foto:www.adventuregolf-hluboka.cz

  • Vertical Park Harrachov
  • SPORTOVNĚ RELAXAČNÍ AREÁL HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
  • ADRENALIN PARK HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
  • SAMBAR Lanový Park
  • ADVENTURE MINIGOLF HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
  • Lanové centrum PROUD - Harrachov
  • Outdoor centrum Helfštýn

Přidejte komentář

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Zbývá 1000 znaků.
Toto pole nevyplňujte